Odstup z Administrátorské pozice

Zdravím, tímto příspěvkem bych vás chtěl informovat o mém odstupu z pozice administrátora serveru. Jelikož nechci nechávat věci nedodělané, sprovoznil jsem všechny minihry a arény vámi postavené, phortynom sidequesty jsou ještě ve výrobě, budou to poslední co hodlám dodělat než kompletně odstoupím. Předal jsem veškeré administrátorské práva foxovi a to včetně v zákulisí mimo herní server. Místo mě si fox vybral jako nástupce EASYgamesSK, který pravděpodobně bude spravovat RPG místo mě.

Již nemám dostatek času a nervů vést server a odpovídat za bugy a problémy. To že jsem zůstával na pozici server pouze brzdilo a věřím že se server změní o dost k lepšímu. Tenhle server byl a je můj splněný sen, změnil život jak mě tak i spoustě dalších a věřím že se o něj fox a lidi kteří mu budou pomáhat dobře postarají. Mám vás všechny rád. Pořád se budu na serveru občas objevovat, radit foxovi a případně pomáhat, ale od momentu dokončení posledního sidequestu již oficiálně nejsem jeho administrátor.

Děkuji vám za tuto příležitost a za to jak jste mi změnili život, jak těm kteří vždy se vším ochotně pomáhali a server chránili, tak těm kteří mi ze života na serveru dělali peklo a otravovali, z negativních zkušeností se nejvíce naučíme a bez nich bych byl úplně jinde. PumpkinCraft si budu pamatovat do konce života.

Buďte na foxe hodní.