Výpadek serveru

V průběhu předchozích několika dní byl server nedostupný.

Bohužel nikdo z nás neměl dostat se na server a tím došlo k takové prodlevě. Server se automaticky zastavil z důvodu přeplnění disku. Došlo tedy k menšímu pročištění. Pro většinu lidí by to nemělo znamenat žádnou změnu, ovšem je možné, že pokud jste měli nějakou podzemní základnu, došlo k jejímu smazání.

Nejedná se o žádný wipe/smazání světa, jen byly trochu pročištěny některé zdánlivě neobydlené oblasti.

Ovšem je možné že může v brzké době dojít k podobné situaci. Proto pro vás mám dva dotazníky.

První dotazník:
– Zahrnuje návrh o zavedení pluginu, který je schopný po určité době co daný chunk nebyl navštíven, ho smazat. Což v praxi znamená ušetřené místo pro hráče a zároveň, například při zavedení v Endu, to že například End města, kde se nacházejí shulkeři/elytry, by byly taktéž automaticky po určité době resetovány. Residence by před tímto měly být chráněny. Šlo by pravděpodobně o interval 14 dnů.
Dotazník vyplňte zde.

Druhý dotazník:
– Zde jde o návrh zmenšit mapu. S tím že aktuální velikost mapy je přibližně 10 000 blocků každým směrem od spawnu (tudíž 20 000×20 000 celá mapa). Šlo by pouze o zmenšení, ne smazání celé mapy. Toto by obecně uvolnilo značné místo, s tím, že již aktuálně je mapa dost roztáhlá, a po překontrolování se stejně většina budov nacházela značný kus od borderu. Je tedy možnost, že by jste si sami přesunuli vše potřebné do určité oblasti (Například aby jste si přesunuli stavby max. do rozsahu 7 000 blocků od spawnu každým směrem.) s tím že venkovní oblast by byla smazána. Případně jestli by jste na tento návrh přistoupili pouze za předpokladu přesunutí staveb adminem.
Dotazník vyplňte zde.

Server je aktuálně již dostupný.

Omlouváme se vám za nedostupnost serveru.